www.bialystok.jard.plBIALYSTOK.JARD.PL


Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Do NOWEGO ROKU z JARDem zostało:
GALERIE ZDJĘĆ
Motoryzacja


15:25:44 13-03-2018r.


Volvo XC40 trafia do salonów


Temu nowemu modelowi, który po raz pierwszy w białostockim punkcie dealerskim firmy Nord Auto został pokazany w październiku ubiegłego roku, poświęcone były dni otwarte pod koniec zeszłego tygodnia. Jak powiedzieli nam na miejscu doradcy ds. sprzedaży, zamówienia na to auto są przyjmowane, natomiast zainteresowani nim mogą umawiać się na jazdy testowe i sprawdzić, jak samochód ten radzi sobie podczas jazdy w mieście. Bo właśnie do tego został stworzony, choć dzięki przestronnemu wnętrzu, mocnym jednostkom napędowym i wysokiemu prześwitowi ma być też propozycją dla wyjeżdżających w dłuższe trasy czy poruszających się często po nieutwardzonych drogach.


źródło: Volvo Cars Poland

źródło: Volvo Cars Poland


Powiew świeżości i innowacji wśród SUV-ów premium - takim określeniem Volvo zachęca do zapoznania się z modelem XC40. Auto czerpie z nowatorskich technologii znanych z większych modeli: XC60 i XC90, ale tutaj zostały po raz pierwszy osadzone na nowej, kompaktowej platformie podłogowej CMA (Compact Modular Architecture). Systemy bezpieczeństwa oferowane w modelu XC40 obejmują półautonomiczny system wspomagania kierowcy Pilot Assist, najnowszą generację City Safety, system Run-off Road, Cross Traffic z systemem automatycznego hamowania oraz kamerę 360°, która pomaga kierowcom manewrować w ciasnych uliczkach i na parkingach. Te i inne technologie sprawiają, że XC40 jest jednym z najlepiej wyposażonych małych SUV-ów premium.

Od początku produkcji model XC40 dostępny jest z silnikiem diesla D4 190 KM oraz czterocylindrowym silnikiem benzynowym Drive-E T5 o mocy 247 KM. Kolejne wersje silnikowe zostaną dodane w kwietniu tego roku. 

Cennik modelu XC40 otwiera przednionapędowa, benzynowa odmiana T3 o mocy 150 KM dostępna od 127 200 zł. Nowy trzycylindrowy silnik jest zupełną nowością, pierwszą taką jednostką w 91-historii Volvo. Także w kwietniu do oferty dołączy dwulitrowy, czterocylindrowy Diesel D3 o mocy 150 KM oraz dwulitrowy silnik benzynowy T4 190 KM. Na szczycie gamy silnikowej znajdują się wersje D4 o mocy 190 koni mechanicznych i T5 o mocy 247 koni.

Samochód jest liderem przestronności w swojej klasie. Aby łatwiej zajmowało się miejsca na tylnej kanapie, tylna para drzwi jest szeroka i mocno zachodzi na tylny słupek. Zajmując miejsca z tyłu nie trzeba kulić głowy ani się schylać. Dużo miejsca nad głowami pozostaje także już po zajęciu miejsc w środku. Od nowa stworzono przednie fotele - są wygodne, a jednocześnie kompaktowe. Bagażnik ma regularny, łatwy do zagospodarowania kształt.

(ddb24.pl, mł)

 


Inne najcześciej czytane...


Motoryzacja


pokaż cały dział »

Wiadomości regionalne


pokaż cały dział »

Najciekawsze


pokaż cały dział »

Wiadomości


pokaż cały dział »

Gospodarka


pokaż cały dział »

Rozrywka


pokaż cały dział »

Sport


pokaż cały dział »

Zdrowie


pokaż cały dział »

Turystyka


pokaż cały dział »

Kulinaria


pokaż cały dział »

Moda i uroda


pokaż cały dział »

Praca i szkolenia


pokaż cały dział »

Imprezy jard


pokaż cały dział »

Jaga


pokaż cały dział »

Konkursy


pokaż cały dział »

Tele jard


pokaż cały dział »

Jard 24


pokaż cały dział »


» Komunikacja miejska » PKP » PKS

» Napisz do nas

*

Copyright © 2014-2015 www.jard.pl

*stat4u

projekt ikon: icons8.comDo poprawnego wyświetlania strony masz za starą wersję przeglądarki internetowej!


Zainstaluj najnowszą wersję


Mozilla Firefox 3.6+ Google Chrome 7+ Opera 10.6+ Apple Safari 5.0.2+ Microsoft Internet Explorer 9+