www.bialystok.jard.plBIALYSTOK.JARD.PL


Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Do NOWEGO ROKU z JARDem zostało:
GALERIE ZDJĘĆ
Sport

Wiadomości regionalne

Najciekawsze


16:00:15 18-08-2017r.


UKS Dojlidy zmienia nazwę


Miasto Białystok zawarło umowę promocyjną z UKS Dojlidy. Dzięki temu uzyskało status sponsora tytularnego poprzez włączenie do nazwy zespołu słów „Wschodzący Białystok”. Zespół będzie nazywał się Dojlidy Wschodzący Białystok.


zdjęcie: bialystok.pl

zdjęcie: bialystok.pl


Jednocześnie klub zobowiązał się do działań promocyjnych na rzecz Miasta. Chodzi między innymi o ekspozycję logotypu „Wschodzący Białystok” na billboardzie sponsorskim w trakcie transmisji telewizyjnych ze spotkań w ramach najwyższej klasy rozgrywkowej w tenisie stołowym mężczyzn oraz podczas rozgrywek na międzynarodowych zawodach towarzyskich. Białystok ma być także promowany w czasie zorganizowanych spotkań klubu z dziećmi i młodzieżą mających na celu działania profilaktyczne i popularyzujące kulturalny doping.

– Podjęliśmy decyzję o wyjściu ze sposoringu rozgrywek ligowych, które przez kilka lat były pod marką Wschodzący Białystok. Uznaliśmy, że lepiej wspierać klub i myślę, że jest to dobra decyzja –ocenił zastępca prezydenta Rafał Rudnicki.

Sportowcy będą też używać logo „Wschodzący Białystok” i promować nasze miasto podczas wizyt w szpitalnych oddziałach dziecięcych i placówkach opiekuńczo-wychowawczych oraz w trakcie innych akcji charytatywnych o charakterze ogólnopolskim podejmowanych przez klub.

Sezon tenisiści rozpoczną 26 września, wyjazdem do Palmiarni Zielona Góra.

– Nasz klub rozwija się bardzo dobrze. Trenują w nim dzieci, młodzież, dorośli, a także weterani. Rozwój nie byłby możliwy bez wsparcia sponsorów, w tym władz miasta, za które jesteśmy wdzięczni – powiedział prezes klubu Wiesław Joszczyk.

Dojlidy Wschodzący Białystok w sezonie 2017/18 reprezentować będą:

Wang Zeng Yi 
Paweł Platonow
Soumyat Ghosh (nowy nabytek)
Yu Zhou (nowy nabytek)
Yongyin Li (nowy nabytek)
Przemysław Walaszek
Krzysztof Kurlenda
Paweł Piszczatowski.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.uksdojlidy.pl.

Anna Kowalska/bialystok.pl


Inne najcześciej czytane...


Wiadomości regionalne


pokaż cały dział »

Najciekawsze


pokaż cały dział »

Sport


pokaż cały dział »

Wiadomości


pokaż cały dział »

Gospodarka


pokaż cały dział »

Motoryzacja


pokaż cały dział »

Rozrywka


pokaż cały dział »

Zdrowie


pokaż cały dział »

Turystyka


pokaż cały dział »

Kulinaria


pokaż cały dział »

Moda i uroda


pokaż cały dział »

Praca i szkolenia


pokaż cały dział »

Imprezy jard


pokaż cały dział »

Jaga


pokaż cały dział »

Konkursy


pokaż cały dział »

Tele jard


pokaż cały dział »

Jard 24


pokaż cały dział »


» Komunikacja miejska » PKP » PKS

» Napisz do nas

*

Copyright © 2014-2015 www.jard.pl

*stat4u

projekt ikon: icons8.comDo poprawnego wyświetlania strony masz za starą wersję przeglądarki internetowej!


Zainstaluj najnowszą wersję


Mozilla Firefox 3.6+ Google Chrome 7+ Opera 10.6+ Apple Safari 5.0.2+ Microsoft Internet Explorer 9+