www.bialystok.jard.plBIALYSTOK.JARD.PL


Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Do NOWEGO ROKU z JARDem zostało:
GALERIE ZDJĘĆ
Wiadomości regionalne

Najciekawsze


18:26:41 06-02-2018r.


Bony na szkolenia – kontynuacja


Od północy 9 lutego mieszkańcy Białegostoku oraz powiatów białostockiego i sokólskiego będą mogli ponownie ubiegać się o dofinansowanie nauki w ramach projektu „Bony na szkolenia”. W drugiej turze naboru zostanie przyjętych 500 zgłoszeń.


zdjęcie: bialystok.pl

zdjęcie: bialystok.pl


O godzinie 0:01 w piątek, 9 lutego, ruszy druga tura przyjmowania wniosków online na stroniewww.bonynaszkolenia.pl.

  • Osoby rozpoczynające swój udział w projekcie – składające wniosek – powinny wypełnić formularz rekrutacyjny i deklarację udziału zgodnie z instrukcjami na stroniewww.bonynaszkolenia.pl.
  • Osoby, które 15 stycznia zostały już wstępnie zakwalifikowane do udziału w projekcie (tzn. wypełniły i wysłały online formularz rekrutacyjny oraz deklarację udziału) i będą wnioskować o kolejną formę wsparcia, powinny złożyć jedynie kolejny wniosek o przyznanie bonu.
  • Natomiast osoby, które 15 stycznia złożyły wniosek i są w trakcie procedowania, a w ramach wznowienia rekrutacji będą wnioskować o wsparcie w ramach innego poddziałania, powinny wypełnić formularz rekrutacyjny i deklarację udziału w projekcie.

– Bony na szkolenia cieszą się ogromnym zainteresowaniem białostoczan, którzy doceniają możliwość zdobycia nowej wiedzy i podniesienia swoich kwalifikacji – powiedział prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski. – Dzięki stopniowemu przyjmowaniu zgłoszeń, nabór przebiega sprawnie.

W ramach programu dostępne są kursy języków obcych, szkolenia informatyczne, studia podyplomowe, kursy kompetencji ogólnych, kwalifikacyjne kursy zawodowe, kursy umiejętności zawodowych. Wsparcie otrzymają pełnoletni mieszkańcy miasta, powiatu białostockiego i sokólskiego, m.in. osoby pracujące, niepracujące, prowadzące działalność gospodarczą oraz studenci i absolwenci.

Unijną dotację na naukę otrzymać może ponad 4,7 tys. osób dorosłych z Białegostoku, powiatu białostockiego i sokólskiego. Ok. 2740 osób stanowić mogą białostoczanie. Dla Białegostoku przeznaczono ponad 24 mln 500 tys. zł. Z wsparcia będzie można skorzystać do 30 czerwca 2020 roku.

Zintegrowany projekt „Bony na szkolenia” jest realizowany przez powiat sokólski w partnerstwie z miastem Białystok, powiatem białostockim oraz Polskim Centrum Edukacji i Analiz Ordo.

Agnieszka Błachowska/bialystok.pl


Inne najcześciej czytane...


Wiadomości regionalne


pokaż cały dział »

Najciekawsze


pokaż cały dział »

Wiadomości


pokaż cały dział »

Gospodarka


pokaż cały dział »

Motoryzacja


pokaż cały dział »

Rozrywka


pokaż cały dział »

Sport


pokaż cały dział »

Zdrowie


pokaż cały dział »

Turystyka


pokaż cały dział »

Kulinaria


pokaż cały dział »

Moda i uroda


pokaż cały dział »

Praca i szkolenia


pokaż cały dział »

Imprezy jard


pokaż cały dział »

Jaga


pokaż cały dział »

Konkursy


pokaż cały dział »

Tele jard


pokaż cały dział »

Jard 24


pokaż cały dział »


» Komunikacja miejska » PKP » PKS

» Napisz do nas

*

Copyright © 2014-2015 www.jard.pl

*stat4u

projekt ikon: icons8.comDo poprawnego wyświetlania strony masz za starą wersję przeglądarki internetowej!


Zainstaluj najnowszą wersję


Mozilla Firefox 3.6+ Google Chrome 7+ Opera 10.6+ Apple Safari 5.0.2+ Microsoft Internet Explorer 9+