www.bialystok.jard.plBIALYSTOK.JARD.PL


Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Do NOWEGO ROKU z JARDem zostało:
GALERIE ZDJĘĆ
Rozrywka

Najciekawsze


13:08:41 07-12-2017r.


BIAŁYSTOK: Żubroffka 2018


W Białymstoku właśnie trwa 12. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmów Krótkometrażowych. Do 10 grudnia można wziąć udział w pokazach filmowych, spotkaniach z autorami, warsztatach i koncertach towarzyszących Żubroffce.


Dziś (7 grudnia) w kinie Forum odbywają się pokazy konkursowe: Okno na świat, Kids 15+ i Cały ten świat. W Camera Cafe można obejrzeć filmy zgłoszone do konkursów Studenci oraz Niezależni. Natomiast na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UwB zostanie zorganizowany pokaz specjalny „Zaufaj mi – Fake News. Podrabianie rzeczywistości”.

Wśród licznych jutrzejszych wydarzeń (8 grudnia) warto zwrócić uwagę m.in. na Ukraińskie śniadanie filmowe oraz koncert Gaika live (UK) Mifi (PL) w klubie Fama. W sobotę (9 grudnia) zostaną zorganizowane kolejne pokazy konkursowe, np. w BOK – Centrum im. Ludwika Zamenhofa zostaną wyświetlone filmy z kategorii Kids 5+, a w Camera Cafe – z kategorii Amatorzy.

Niedzielny poranek (10 grudnia) warto przeznaczyć na Rumuńskie śniadanie filmowe w Zmianie Klimatu. Następnie można posłuchać wykładu o video komunikacji w klubie Fama, albo obejrzeć pokaz animacji w Camera Cafe. W tym miejscu odbędzie się też pokaz specjalny prezentujący współczesne kino chińskie „Nowy Pekin”. Pełny program festiwalu jest dostępny nawww.zubroffka.pl.  

– Tegoroczna Żubroffka oferuje bardzo bogaty program wydarzeń. To nie tylko pokazy filmowe, ale też dyskusje, warsztaty, wykłady. Zapraszam do udziału wszystkich zainteresowanych kinematografią – powiedział zastępca prezydenta Rafał Rudnicki.

Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych Żubroffka to święto kina, które co roku skupia tłumy fanów krótkich filmów. W tym roku do ośmiu konkursów festiwalowych selekcjonerzy wybrali 126 najciekawszych filmów (spośród prawie dwóch tysięcy). Ponadto w programie imprezy znajdują się specjalne projekcje produkcji krótkometrażowych z całego świata, m.in. Ukrainy i Argentyny. W ciągu pięciu dni, podczas bezpłatnych pokazów, widzowie obejrzą łącznie prawie 300 krótkich filmów.

Agnieszka Błachowska/bialystok.pl


Inne najcześciej czytane...


Najciekawsze


pokaż cały dział »

Rozrywka


pokaż cały dział »

Wiadomości regionalne


pokaż cały dział »

Wiadomości


pokaż cały dział »

Gospodarka


pokaż cały dział »

Motoryzacja


pokaż cały dział »

Sport


pokaż cały dział »

Zdrowie


pokaż cały dział »

Turystyka


pokaż cały dział »

Kulinaria


pokaż cały dział »

Moda i uroda


pokaż cały dział »

Praca i szkolenia


pokaż cały dział »

Imprezy jard


pokaż cały dział »

Jaga


pokaż cały dział »

Konkursy


pokaż cały dział »

Tele jard


pokaż cały dział »

Jard 24


pokaż cały dział »


» Komunikacja miejska » PKP » PKS

» Napisz do nas

*

Copyright © 2014-2015 www.jard.pl

*stat4u

projekt ikon: icons8.comDo poprawnego wyświetlania strony masz za starą wersję przeglądarki internetowej!


Zainstaluj najnowszą wersję


Mozilla Firefox 3.6+ Google Chrome 7+ Opera 10.6+ Apple Safari 5.0.2+ Microsoft Internet Explorer 9+