www.bialystok.jard.plBIALYSTOK.JARD.PL


Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Do NOWEGO ROKU z JARDem zostało:
GALERIE ZDJĘĆ
Wiadomości regionalne


12:23:21 12-03-2018r.


BIAŁYSTOK: Poszukiwany 33-latek zdemolował aptekę


Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku zatrzymali mężczyznę, który zdemolował aptekę. Okazało się, że był poszukiwany i posiadał przy sobie narkotyki. Ponadto, w miejscu jego zamieszkania policjanci z białostockiej „trójki” zabezpieczyli ponad 100 gramów amfetaminy oraz uwaga - zatrzymali kolejną osobę poszukiwaną. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.


zdjęcie: podlaska.policja.gov.pl

zdjęcie: podlaska.policja.gov.pl


Dyżurny białostockiej komendy, w minioną środę, został zaalarmowany o mężczyźnie, który demoluje wnętrze jednej z aptek na osiedlu Słoneczny Stok. Pod wskazany adres natychmiast udali się policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku, którzy na miejscu interwencji zastali zgłaszającą. Z jej relacji wynikało, że po godzinie 8.00 do apteki wszedł mężczyzna, który podał farmaceutce kartkę z nazwą leku prosząc o jego sprzedaż. Po otrzymaniu informacji, że medykament jest na receptę człowiek ten wpadł w furię i zaczął demolować pomieszczenie apteki. Między innymi przewrócił on znajdujące się na ladzie szklane witryny oraz półki z lekami. Wystraszona zachowaniem mężczyzny kobieta zamknęła się na zapleczu apteki i powiadomiła o całym zdarzeniu Policję. W tym czasie agresor po bezskutecznej próbie otwarcia drzwi zaplecza, uciekł z miejsca zdarzenia. Po ustaleniu rysopisu mężczyzny policjanci bezzwłocznie rozpoczęli jego poszukiwania. W pewnym momencie, mundurowi przy jednym z bloków niedaleko apteki zauważyli mężczyznę, którego rysopis odpowiadał sprawcy. Policjanci natychmiast go zatrzymali. Podczas kontroli 33-latka mundurowi znaleźli przy nim szklaną lufkę z zawartością suszu roślinnego koloru zielonego. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana. Już chwilę później okazało się również, że mieszkaniec Białegostoku jest poszukiwany między innymi dwoma listami gończymi. W wyniku dalszych czynności, policjanci z Komisariatu Policji III w Białymstoku, tym razem miejscu zamieszkania 33-latka, zatrzymali dwie kobiety i mężczyznę. Okazało się, że 28-latka również była poszukiwana, natomiast przy jej rówieśniku mundurowi znaleźli blisko 20 gramów sproszkowanej substancji. Wstępne badanie narkotesterem potwierdziło, że jest to amfetamina. Ponadto, podczas przeszukania mieszkania policjanci zabezpieczyli ponad 80 gramów tej samej substancji, wagę elektroniczną i młynek. Wszyscy zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. 33-latek i jego 28-letni kolega w piątek usłyszeli zarzuty. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.

(podlaska.policja.gov.pl)


Inne najcześciej czytane...


Wiadomości regionalne


pokaż cały dział »

Najciekawsze


pokaż cały dział »

Wiadomości


pokaż cały dział »

Gospodarka


pokaż cały dział »

Motoryzacja


pokaż cały dział »

Rozrywka


pokaż cały dział »

Sport


pokaż cały dział »

Zdrowie


pokaż cały dział »

Turystyka


pokaż cały dział »

Kulinaria


pokaż cały dział »

Moda i uroda


pokaż cały dział »

Praca i szkolenia


pokaż cały dział »

Imprezy jard


pokaż cały dział »

Jaga


pokaż cały dział »

Konkursy


pokaż cały dział »

Tele jard


pokaż cały dział »

Jard 24


pokaż cały dział »


» Komunikacja miejska » PKP » PKS

» Napisz do nas

*

Copyright © 2014-2015 www.jard.pl

*stat4u

projekt ikon: icons8.comDo poprawnego wyświetlania strony masz za starą wersję przeglądarki internetowej!


Zainstaluj najnowszą wersję


Mozilla Firefox 3.6+ Google Chrome 7+ Opera 10.6+ Apple Safari 5.0.2+ Microsoft Internet Explorer 9+