www.bialystok.jard.plBIALYSTOK.JARD.PL


Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Do NOWEGO ROKU z JARDem zostało:
GALERIE ZDJĘĆ
Wiadomości regionalne


15:20:31 13-03-2018r.


BIAŁYSTOK: Nauka pływania – nowe rozwiązanie


Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza białostoczan na naukę pływania i doskonalenia swoich umiejętności. Uczestnicy ostatnich przed wakacjami zajęć na miejskich pływalniach, zyskają pierwszeństwo przy zapisach na nowy rok szkolny. To nowe rozwiązanie w ofercie BOSiR.


zdjęcie: bialystok.pl

zdjęcie: bialystok.pl


W grupowych naukach pływania, organizowanych przez BOSiR, może uczestniczyć ponad 1 tys. 240 osób. Na Pływalni Sportowej przy ul. Włókienniczej przygotowanych jest 285 miejsc na brodziku i ok. 330 na dużym basenie. Na Pływalni Rodzinnej przy ul. Stromej – prawie 200 na brodziku i 210 na dużym basenie. Na Pływalni Kameralnej przy ul. Mazowieckiej – ok. 215. Zapisać się na zajęcia można niemal przez cały rok, jeśli tylko jest miejsce w wybranej grupie.

Obecnie trwają przedostatnie cykle kursów nauki i doskonalenia pływania, które są przede wszystkim kontynuacją zajęć rozpoczętych jesienią. Na Pływalni Sportowej już między 16 a 28 marca (w zależności od grupy szkoleniowej) rozpoczną się zajęcia ostatniego w tym roku szkolnym cyklu. Wolnych miejsc w grupach nie brakuje ani na brodziku, ani na dużym basenie. Dodatkowo na brodziku BOSiR organizuje dwie nowe grupy dla początkujących, adresowane do dzieci w wieku 6-9 lat. Zapisy przyjmowane są osobiście w kasie pływalni przy ul. Włókienniczej 4 i pod nr tel. 85 652 6987.

Zarówno osoby, które wiosną będą kontynuować lekcje na basenie, jak i nowi pływacy, zyskają pierwszeństwo przy zapisach na nowy rok szkolny 2018/2019. Na zajęcia jesienne będą mogli zapisywać się prawdopodobnie już 25 czerwca. To nowe rozwiązanie w ofercie BOSiR, które daje możliwość zapewnienia sobie miejsca w grupie szkoleniowej.

Na Pływalni Rodzinnej (nr tel. 85 662 8703) i Kameralnej (nr tel. 85 742 1707) jeszcze przez kilka tygodni trwają zajęcia przedostatniego cyklu, na które również można się zapisać.

– Z pływalni BOSiR mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, jak też grupy zorganizowane – przypomina zastępca prezydenta Rafał Rudnicki. – Oferujemy także usługi doświadczonej kadry ratowniczej i instruktorskiej. Nasze obiekty są atrakcyjne, zadbane i bezpieczne. Zapraszamy.

Szczegółowe informacje o kursach pływania, m.in. harmonogramy, znajdują się na stronie www.miejskoaktywni.pl.

(oprac. Kamila Bogacewicz/bialystok.pl)


Inne najcześciej czytane...


Wiadomości regionalne


pokaż cały dział »

Najciekawsze


pokaż cały dział »

Wiadomości


pokaż cały dział »

Gospodarka


pokaż cały dział »

Motoryzacja


pokaż cały dział »

Rozrywka


pokaż cały dział »

Sport


pokaż cały dział »

Zdrowie


pokaż cały dział »

Turystyka


pokaż cały dział »

Kulinaria


pokaż cały dział »

Moda i uroda


pokaż cały dział »

Praca i szkolenia


pokaż cały dział »

Imprezy jard


pokaż cały dział »

Jaga


pokaż cały dział »

Konkursy


pokaż cały dział »

Tele jard


pokaż cały dział »

Jard 24


pokaż cały dział »


» Komunikacja miejska » PKP » PKS

» Napisz do nas

*

Copyright © 2014-2015 www.jard.pl

*stat4u

projekt ikon: icons8.comDo poprawnego wyświetlania strony masz za starą wersję przeglądarki internetowej!


Zainstaluj najnowszą wersję


Mozilla Firefox 3.6+ Google Chrome 7+ Opera 10.6+ Apple Safari 5.0.2+ Microsoft Internet Explorer 9+