www.bialystok.jard.plBIALYSTOK.JARD.PL


Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Do NOWEGO ROKU z JARDem zostało:
GALERIE ZDJĘĆ
Wiadomości regionalne


16:24:53 17-05-2018r.


BIAŁYSTOK: Nabór do Zespołu ds. Budżetu Obywatelskiego


Prezydent Miasta Białegostoku ogłosił nabór kandydatów na członków Zespołu ds. Budżetu Obywatelskiego na 2019 rok. Termin składania formularzy zgłoszeniowych upływa 24 maja.


bialystok.pl

bialystok.pl


W trwającej edycji Budżetu Obywatelskiego nabór kandydatów zostanie przeprowadzony w dwóch grupach. Grupa I obejmuje przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, prowadzących działalność statutową na terenie Białegostoku. Kandydat z tej grupy musi być pełnoletnim mieszkańcem Białegostoku, nie może być wnioskodawcą projektu zgłoszonego do Budżetu Obywatelskiego 2019, nie może być zgłoszony jednocześnie jako kandydat w II grupie – przedstawiciel mieszkańców. Zgłoszenia kandydata należy dokonać na odpowiednim formularzu (załącznik nr 1).

Kandydatów z grupy II stanowią przedstawiciele mieszkańców Białegostoku. Zgłoszone osoby muszą być pełnoletnie, nie mogą być wnioskodawcami projektu zgłoszonego do Budżetu Obywatelskiego 2019 i nie mogą być zgłoszone jednocześnie jako kandydaci w I grupie – przedstawiciel organizacji pozarządowej. Zgłoszenia kandydata należy dokonać na właściwym formularzu (załącznik nr 2).

– Zapraszamy mieszkańców i organizacje do wspólnej pracy nad tegorocznym Budżetem Obywatelskim – mówi zastępca prezydenta Przemysław Tuchliński. – Myślę, że nasze działania mogą przynieść miastu wiele dobrego.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy złożyć do 24 maja w formie papierowej w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego w Białymstoku przy ul. Słonimskiej 1 lub w Centrum Aktywności Społecznej przy ul. Św. Rocha 3 w godzinach pracy urzędu. Zgłoszenie w formie skanu z oryginału można również przesłać na adres e-mail: budzet2019@um.bialystok.pl.

Spośród kandydatów zgłoszonych w I grupie prezydent wskaże po jednym reprezentancie z trzech dziedzin:

edukacja/ochrona zdrowia/polityka społeczna,
infrastruktura/środowisko,
kultura/sport i rekreacja/integracja społeczna.

Przy wyborze ocenione zostaną doświadczenie oraz kwalifikacje kandydata. Z kolei publiczne losowanie trzech osób z grupy II, czyli mieszkańców Białegostoku, zostanie przeprowadzone 4 czerwca o godz. 8.30 w Centrum Aktywności Społecznej.

W skład Zespołu ds. Budżetu Obywatelskiego w Białymstoku na 2019 rok zostanie również powołanych 3 radnych Rady Miasta Białystok oraz 6 przedstawicieli Prezydenta Miasta Białegostoku.

Informacja o wynikach naboru zostanie opublikowana na stronie www.cas.bialystok.pl. Osoby powołane w skład zespołu zostaną dodatkowo powiadomione korespondencyjnie, telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

Zgłaszając kandydaturę na członka zespołu należy pamiętać, że praca w nim ma charakter społeczny i jest związana z dyspozycyjnością oraz gotowością do uczestniczenia w posiedzeniach odbywających się głównie w okresie wakacyjnym.

(bialystok.pl)


Inne najcześciej czytane...


Wiadomości regionalne


pokaż cały dział »

Najciekawsze


pokaż cały dział »

Wiadomości


pokaż cały dział »

Gospodarka


pokaż cały dział »

Motoryzacja


pokaż cały dział »

Rozrywka


pokaż cały dział »

Sport


pokaż cały dział »

Zdrowie


pokaż cały dział »

Turystyka


pokaż cały dział »

Kulinaria


pokaż cały dział »

Moda i uroda


pokaż cały dział »

Praca i szkolenia


pokaż cały dział »

Imprezy jard


pokaż cały dział »

Jaga


pokaż cały dział »

Konkursy


pokaż cały dział »

Tele jard


pokaż cały dział »

Jard 24


pokaż cały dział »


» Komunikacja miejska » PKP » PKS

» Napisz do nas

*

Copyright © 2014-2015 www.jard.pl

*stat4u

projekt ikon: icons8.comDo poprawnego wyświetlania strony masz za starą wersję przeglądarki internetowej!


Zainstaluj najnowszą wersję


Mozilla Firefox 3.6+ Google Chrome 7+ Opera 10.6+ Apple Safari 5.0.2+ Microsoft Internet Explorer 9+