www.bialystok.jard.plBIALYSTOK.JARD.PL


Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Do NOWEGO ROKU z JARDem zostało:
GALERIE ZDJĘĆ
Sport


10:28:51 05-06-2018r.


Baraże o Ekstraklasę Kobiet: Gra dobra- wynik gorszy


W pierwszym meczu barażowym o awans do ekstraklasy kobiet Dojlidy Białystok przegrały u siebie z Karpatami Krosno 3:7. Rewanż 10 czerwca w hali naszych rywalek.


Fot. Robert Kruk (na zdjęciu: Kamila Gryko)

Fot. Robert Kruk (na zdjęciu: Kamila Gryko)


- Wynik jest znacznie gorszy od naszej gry. Kilka pojedynków było bardzo zaciętych i mogło skończyć się inaczej. Nie da się jednak ukryć, że nasza sytuacja stała się bardzo zła - komentuje menadżer Dojlid Piotr Anchim.


Spotkanie ułożyło się po myśli zespołu z Krosna, który objął prowadzenie 2:0. Na pierwszym stole Weronika Mielnicka miała dwie piłeczki setowe w czwartej partii pojedynku z Darią Dudzińską, przegrała jednak 12:14. Na drugim stole Irina Lorczanka wyciągnęła wynik z 0:2 na 2:2 w starciu z Pauliną Krużel, ale decydującego seta przegrała wyraźnie.


- Potem próbowaliśmy odrobić straty. Sandra Kozioł zdobyła dla nas pierwszy punkt, ale Julka Jackowska nie dała rady Evie Jurkovej, która wygrała dotąd wszystkie ligowe pojedynki i swoją klasę potwierdziła w meczu z nami. Deble skończyły się remisem i przed drugą serią gier singlowych było 2:4 - relacjonuje Piotr Anchim.
Kolejne oczko dla naszej drużyny zdobyła Sandra Kozioł i zrobiło się 3:4. Niestety, pozostałe pojedynki wygrały tenisistki z Krosna. Najbliżej zwycięstwa była Kamila Gryko. W piątym secie spotkania z Pauliną Krużel, przy remisie 9:9, rywalce dopisało szczęście. Po jej zagraniu piłeczka przetoczyła się po siatce i wylądowała po stronie naszej zawodniczki. Za moment mecz się skończył.


- Nie robimy z tego wyniku tragedii. Nie byliśmy faworytem, a podjęliśmy walkę i Karpatom zwycięstwo nie przyszło łatwo. Na rewanż pojedziemy bez obciążeń i chcemy pokazać dobry tenis - kończy menadżer Dojlid. 


WYNIK
Dojlidy Białystok - Karpaty Krosno 3:7.
Weronika Mielnicka -Daria Dudzińska 1:3.
Sandra Kozioł - Dominika Banaś 3:0.
Weronika Mielnicka - Dominika Banaś 3:0.
Sandra Kozioł - Daria Dudzińska 1:3.
Irina Lorczanka - Paulina Krużel 2:3.
Julia Jackowska - Eva Jurkova 0:3.
Irina Lorczanka - Eva Jurkova 1:3.
Kamila Gryko - Paulina Krużel 2:3.
Mielnicka/Kozioł - Jurkova/Dudzińska 1:3.
Gryko/Jackowska - Krużel/Katarzyna Lech 3:2.

(UKS Dojlidy)
 


Inne najcześciej czytane...


Sport


pokaż cały dział »

Wiadomości regionalne


pokaż cały dział »

Najciekawsze


pokaż cały dział »

Wiadomości


pokaż cały dział »

Gospodarka


pokaż cały dział »

Motoryzacja


pokaż cały dział »

Rozrywka


pokaż cały dział »

Zdrowie


pokaż cały dział »

Turystyka


pokaż cały dział »

Kulinaria


pokaż cały dział »

Moda i uroda


pokaż cały dział »

Praca i szkolenia


pokaż cały dział »

Imprezy jard


pokaż cały dział »

Jaga


pokaż cały dział »

Konkursy


pokaż cały dział »

Tele jard


pokaż cały dział »

Jard 24


pokaż cały dział »


» Komunikacja miejska » PKP » PKS

» Napisz do nas

*

Copyright © 2014-2015 www.jard.pl

*stat4u

projekt ikon: icons8.comDo poprawnego wyświetlania strony masz za starą wersję przeglądarki internetowej!


Zainstaluj najnowszą wersję


Mozilla Firefox 3.6+ Google Chrome 7+ Opera 10.6+ Apple Safari 5.0.2+ Microsoft Internet Explorer 9+